AppX — قابلیتهای کاربردی
SL-4330-APP-K9بسته AppX؛ نیاز دقیق قابلیت، نسخه IOS XE و شرایط انتقال حق استفاده بررسی شود.

تصویر شاسی پایه؛ اقلام و مجوزهای باندل از پارتنامبر مشخص میشوند. ISR4331/K9 — نمای بدنه و سمت پاور
3 × GE · 2 × NIM · 1 × SM-X · 100/300 Mbps · Security
پایان فروش سیسکو: 2023-11-07؛ پایان پشتیبانی: 2028-11-30 با شرایط استحقاق و قرارداد. اطلاعیه رسمی چرخه عمر
| Product ID — پارتنامبر | ISR4331-SEC/K9 |
|---|---|
| Platform — پلتفرم | Cisco ISR 4331 |
| Throughput Base — ظرفیت پایه | 100 Mbps |
| Performance License — ظرفیت ارتقایافته | 300 Mbps |
| Boost — نتیجه آزمایش IMIX | تا 1.8 Gbps در جدول ۸ دیتاشیت؛ وابسته به الگوی ترافیک و سرویسها؛ نرخ تضمینی IPsec نیست |
| WAN/LAN — رابطهای GE | ۳ رابط؛ دو محل RJ45 و دو محل SFP با اشتراک Combo |
| Combo Ports — نکته شمارش | محلهای مسی و SFP به معنی دوبرابر بودن تعداد رابطهای همزمان نیستند. |
| 10G Onboard — پورت دهگیگ داخلی | ندارد |
| Management — مدیریت | یک پورت GE اختصاصی، جدا از WAN/LAN |
| NIM Slots — اسلات شبکه | 2 |
| SM-X Slots — اسلات سرویس | 1 |
| ISC — جایگاه DSP | 1؛ سازگار با PVDM4 طبق ماتریس |
| DRAM — حافظه پایه | 4 GB DDR3 ECC؛ حداکثر 16 GB |
| Flash — حافظه ذخیرهسازی | 4 GB؛ حداکثر 16 GB |
| Console — کنسول | RJ45 Serial + USB mini-B؛ AUX جداگانه |
| USB Type-A — درگاه USB | 1 |
| Form Factor — اندازه رک | 1RU؛ کیت رک ۱۹ اینچ |
| Dimensions H×W×D — ابعاد | 44.45 × 438.15 × 438.15 mm |
| Weight — وزن با پاور AC بدون ماژول | 6.2 kg |
| Typical Power — توان معمول بدون ماژول | 42 W |
| Max AC Platform Power — سقف با پاور AC بدون PoE | 250 W؛ ظرفیت/بودجه پاور است، نه مصرف ثابت |
| AC Input — برق ورودی | 100–240 VAC، 47–63 Hz |
| Redundant PSU — پاور افزونه | ندارد |
| Operating Temperature — دمای کار | 0–40°C؛ شرایط ارتفاع و جریان هوا طبق دیتاشیت |
| Humidity — رطوبت | 5–85% در شرایط کاری دیتاشیت |
| OS — سیستمعامل | Cisco IOS XE؛ حالت Autonomous یا Controller طبق نسخه و مجوز |
| Last Supported Trains — مسیرهای پایانی IOS | 17.9.x و 17.12.x طبق اطلاعیه EOL؛ 17.10.x و 17.11.x برای این مدلها پشتیبانی نمیشوند |
| End of Sale — پایان فروش | 2023-11-07 |
| Last Support — پایان پشتیبانی | 2028-11-30؛ منوط به استحقاق پشتیبانی/قرارداد |
| Replacement — جایگزین رسمی | C8200-1N-4T |
| Price / Availability — قیمت و موجودی | پس از استعلام؛ درج در کاتالوگ به معنی موجودی انبار نیست |
| Bundle — اقلام نرمافزار/صوت | Security |
| Power — نوع شاسی/پاور | شاسی AC؛ برای DC نسخه ISR4331-DC/K9 انتخاب شود |
عکسها شاسی پایه را نشان میدهند و تضمینکنندهٔ اقلام باندل، نوع پاور یا موجودی نیستند. ظرفیت Base/Performance تجمیعی است؛ نتایج Boost و CEF با نرخ IPsec یکسان فرض نشوند. حافظه، DSP، ماژولها و پشتیبانی بر اساس دستگاه و قرارداد تحویلی تأیید میشوند.
Cisco ISR4331-SEC/K9 — Security
Product ID — پارتنامبر: ISR4331-SEC/K9
Platform — پلتفرم: Cisco ISR 4331
Throughput Base — ظرفیت پایه: 100 Mbps
Performance License — ظرفیت ارتقایافته: 300 Mbps
Boost — نتیجه آزمایش IMIX: تا 1.8 Gbps در جدول ۸ دیتاشیت؛ وابسته به الگوی ترافیک و سرویسها؛ نرخ تضمینی IPsec نیست
WAN/LAN — رابطهای GE: ۳ رابط؛ دو محل RJ45 و دو محل SFP با اشتراک Combo
Combo Ports — نکته شمارش: محلهای مسی و SFP به معنی دوبرابر بودن تعداد رابطهای همزمان نیستند.
10G Onboard — پورت دهگیگ داخلی: ندارد
Management — مدیریت: یک پورت GE اختصاصی، جدا از WAN/LAN
NIM Slots — اسلات شبکه: 2
SM-X Slots — اسلات سرویس: 1
ISC — جایگاه DSP: 1؛ سازگار با PVDM4 طبق ماتریس
DRAM — حافظه پایه: 4 GB DDR3 ECC؛ حداکثر 16 GB
Flash — حافظه ذخیرهسازی: 4 GB؛ حداکثر 16 GB
Console — کنسول: RJ45 Serial + USB mini-B؛ AUX جداگانه
USB Type-A — درگاه USB: 1
Form Factor — اندازه رک: 1RU؛ کیت رک ۱۹ اینچ
Dimensions H×W×D — ابعاد: 44.45 × 438.15 × 438.15 mm
Weight — وزن با پاور AC بدون ماژول: 6.2 kg
Typical Power — توان معمول بدون ماژول: 42 W
Max AC Platform Power — سقف با پاور AC بدون PoE: 250 W؛ ظرفیت/بودجه پاور است، نه مصرف ثابت
AC Input — برق ورودی: 100–240 VAC، 47–63 Hz
Redundant PSU — پاور افزونه: ندارد
Operating Temperature — دمای کار: 0–40°C؛ شرایط ارتفاع و جریان هوا طبق دیتاشیت
Humidity — رطوبت: 5–85% در شرایط کاری دیتاشیت
OS — سیستمعامل: Cisco IOS XE؛ حالت Autonomous یا Controller طبق نسخه و مجوز
Last Supported Trains — مسیرهای پایانی IOS: 17.9.x و 17.12.x طبق اطلاعیه EOL؛ 17.10.x و 17.11.x برای این مدلها پشتیبانی نمیشوند
End of Sale — پایان فروش: 2023-11-07
Last Support — پایان پشتیبانی: 2028-11-30؛ منوط به استحقاق پشتیبانی/قرارداد
Replacement — جایگزین رسمی: C8200-1N-4T
Price / Availability — قیمت و موجودی: پس از استعلام؛ درج در کاتالوگ به معنی موجودی انبار نیست
Bundle — اقلام نرمافزار/صوت: Security
Power — نوع شاسی/پاور: شاسی AC؛ برای DC نسخه ISR4331-DC/K9 انتخاب شود
عکسها شاسی پایه را نشان میدهند و تضمینکنندهٔ اقلام باندل، نوع پاور یا موجودی نیستند. ظرفیت Base/Performance تجمیعی است؛ نتایج Boost و CEF با نرخ IPsec یکسان فرض نشوند. حافظه، DSP، ماژولها و پشتیبانی بر اساس دستگاه و قرارداد تحویلی تأیید میشوند.
Power Supplies (PSU) — منابع تغذیه
مدل مبنا: ISR4331-SEC/K9
سازگاری این PID دقیق در ماتریس تأیید نشده است؛ انتخاب خودکار PSU غیرفعال است و نیاز به بررسی کارشناس دارد.
Router Modules — ماژولهای روتر
مدل مبنا: ISR4331-SEC/K9
برای این PID تطبیق مستند موجود نیست؛ انتخاب خودکار غیرفعال است و بررسی کارشناس لازم است.
تاریخ بازبینی: 2026-10-15 · دیتاشیت کنونی سیسکو
PDFها فایل کامل همان سند/فصل با عنوان زیرند و نسخه بایگانی هستند. مشخصات و چرخه عمر با منابع کنونی بازبینی شدهاند؛ دستورهای راهنمای نرمافزار قدیمی باید با IOS نصبشده تطبیق داده شوند.
این جدول نمونههای بررسیشده است؛ فهرست کامل و حداقل نسخه/حالت IOS در ماتریس رسمی سیسکو آمده است. تعداد قابل نصب و ترکیب همزمان باید با اسلات، برق، DSP و نسخه بررسی شود. قطعات جدول خودکار جزو اقلام همراه روتر نیستند.
| Part Number — پارتنامبر | کاربرد و شرط نصب |
|---|---|
| NIM-1GE-CU-SFP | رابط یکپورتی GE با انتخاب مسی یا SFP — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-2GE-CU-SFP | رابط دوپورتی GE با انتخاب مسی یا SFP — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-ES2-4 | ماژول سوییچ چهارپورتی GE — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-ES2-8 | ماژول سوییچ هشتپورتی GE — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-ES2-8-P | ماژول سوییچ هشتپورتی GE با PoE — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-1T | یک پورت Serial WAN — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-2T | دو پورت Serial WAN — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-4T | چهار پورت Serial WAN — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-1MFT-T1/E1 | یک رابط چندمنظوره T1/E1 صوت/داده — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-2MFT-T1/E1 | دو رابط چندمنظوره T1/E1 صوت/داده — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-2FXS | دو پورت FXS — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| NIM-4FXO | چهار پورت FXO — نمونهٔ بررسیشده؛ حداقل IOS، حالت Autonomous/SD-WAN، تعداد اسلات، DSP و توان باید با ماتریس سیسکو تطبیق داده شوند. |
| PVDM4-32 | DSP صوتی PVDM4؛ رده 32 کانال — محل نصب ISC/ماژول صوتی و ظرفیت واقعی به کدک و کاربرد وابسته است؛ با NIM-PVDM یکسان فرض نشود. |
| PVDM4-64 | DSP صوتی PVDM4؛ رده 64 کانال — محل نصب ISC/ماژول صوتی و ظرفیت واقعی به کدک و کاربرد وابسته است؛ با NIM-PVDM یکسان فرض نشود. |
| PVDM4-128 | DSP صوتی PVDM4؛ رده 128 کانال — محل نصب ISC/ماژول صوتی و ظرفیت واقعی به کدک و کاربرد وابسته است؛ با NIM-PVDM یکسان فرض نشود. |
| PVDM4-256 | DSP صوتی PVDM4؛ رده 256 کانال — محل نصب ISC/ماژول صوتی و ظرفیت واقعی به کدک و کاربرد وابسته است؛ با NIM-PVDM یکسان فرض نشود. |
| SM-X-16G4M2X | سوییچ 16×1G، 4×2.5G و 2×10G — فقط ISR4331 در این بسته؛ ISR4431 اسلات SM-X ندارد. |
| PWR-4330-AC | پاور AC — برای 4331-DC باید شاسی DC انتخاب شود؛ تبدیل ساده شاسی AC به DC فرض نشود. PoE به ماژول/تجهیز و بودجه توان وابسته است. |
| PWR-4330-DC | پاور DC — برای 4331-DC باید شاسی DC انتخاب شود؛ تبدیل ساده شاسی AC به DC فرض نشود. PoE به ماژول/تجهیز و بودجه توان وابسته است. |
| PWR-4330-POE-AC | پاور POE-AC — برای 4331-DC باید شاسی DC انتخاب شود؛ تبدیل ساده شاسی AC به DC فرض نشود. PoE به ماژول/تجهیز و بودجه توان وابسته است. |
| MEM-4300-8GU16G | ارتقای حافظه به 16GB — فقط خانواده 4300؛ با حافظه 4400 جایگزین نشود. |
| ACS-4330-RM-19= | کیت نصب رک 19 اینچ — اقلام همراه همان SKU و دستگاه تحویلی بررسی شود. |
لایسنسهای SEC در توضیح همین SKU لحاظ شدهاند. گزینههای زیر حق استفادهٔ اختیاریاند؛ تأمین، قابلیت فعال، انتقال مجوز، نسخه IOS و شماره سریال باید بررسی شود. HSEC، Performance و Boost در نام باندل SEC/AX فرض نمیشوند. فایل IOS و فایل فعالسازی لایسنس داخل این بسته نیست.
SL-4330-APP-K9بسته AppX؛ نیاز دقیق قابلیت، نسخه IOS XE و شرایط انتقال حق استفاده بررسی شود.
SL-4330-UC-K9لایسنس UC؛ جایگزین DSP سختافزاری، تعداد Session یا لایسنس سرویس تلفنی نیست.
FL-4330-PERF-K9100 → 300 Mbps ظرفیت تجمیعی با لایسنس Performance؛ این عدد نرخ تضمینی IPsec نیست.
FL-4330-BOOST-K9فعالسازی Boost؛ نتایج CEF/IMIX به اندازه بسته و سرویسهای فعال وابستهاند و تضمین نرخ رمزنگاری نیستند.
FL-4330-HSEC-K9رفع محدودیتهای مربوط به حق استفاده HSEC با مجوز معتبر؛ در نسخههای جدید ممکن است DNA_HSEC و SLAC مطرح باشد. Security و نسخه IOS جداگانه بررسی شوند.
ST-REQUEST-PERMANENTدرخواست بررسی و تأمین لایسنس دائمی برای همین مدل و قابلیت موردنیاز. ST-REQUEST-PERMANENT شناسه داخلی استعلام است؛ پارتنامبر سازنده نیست. امکان ارائه، سطح قابلیت، روش فعالسازی و پارتنامبر رسمی پس از بررسی مدل و نسخه نرمافزار تأیید میشوند. اشتراکها و خدمات پشتیبانی ممکن است مدتدار باشند.
مشاهده همه PSUها در بخش ماژولها و استعلام مستقل
دستگاه: ISR4331-SEC/K9 · مدل مبنا: ISR4331-SEC/K9
سازگاری این PID دقیق در ماتریس تأیید نشده است؛ انتخاب خودکار PSU غیرفعال است و نیاز به بررسی کارشناس دارد.
مشاهده همه Moduleها در بخش ماژولها و استعلام مستقل
دستگاه: ISR4331-SEC/K9 · مدل مبنا: ISR4331-SEC/K9
برای این PID تطبیق مستند موجود نیست؛ انتخاب خودکار غیرفعال است و بررسی کارشناس لازم است.