DNA Essentials T0 — ابری
DNA-C-T0-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.

روتر ماژولار Cisco Catalyst 8300 با IOS XE برای مسیریابی سنتی یا SD-WAN؛ رک 2RU و دو منبع تغذیه.
۲×10G SFP+ و ۴×1G RJ45؛ 2 اسلات NIM، 2 اسلات SM و یک PIM برای توسعه و LTE/5G اختیاری.
RAM پیشفرض ۸ GB و ذخیرهساز M.2 با ظرفیت ۱۶ GB؛ RAM قابل ارتقا.
اطلاعات این مدل و مستندات سازنده
پارتنامبر، مدت اشتراک و خدمات هر لایسنس در این بخش آمده است.
DNA: سطح E/A، مدیریت ابری/داخل سازمان، T0/T1/T2 و مدت ۳/۵/۷ سال؛ T3 فقط Advantage برای مدلهای 4T2X. Network Stack در DNA درج میشود. Routing Essentials برای مسیریابی سنتی است. UCK9/SECK9/APPK9 جداگانه لازم نیست؛ ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-E-3Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-E-5Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-E-7Yمسیریابی و SD-WAN پایه، همراه Network Essentials دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T0-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T0-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۵ Mbps یکطرفه / ۵۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T1-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T1-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۲۰۰ Mbps یکطرفه / ۴۰۰ Mbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T2-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت ابری؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T2-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته، همراه Network Advantage دائمی؛ مدیریت داخل سازمان؛ تا ۱ Gbps یکطرفه / ۲ Gbps تجمیعی. ظرفیت این لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
ROUT-P-C8300-E-7Yمسیریابی سنتی IOS XE Autonomous، اتصال IPsec نقطهبهنقطه و HSEC؛ شامل حق استفادهٔ SD-WAN و UC/Voice نیست.
L-DNA-C8300پارتنامبر مادر اشتراک همین مدل؛ سطح، مدیریت، ظرفیت و مدت زیرلایسنس انتخاب میشود؛ بهتنهایی اشتراک نهایی نیست.
C8000-HSECمجوز افزایش ظرفیت رمزنگاری متصل به سریال شاسی؛ با انتخاب DNA همراه دستگاه درج میشود؛ ثبت Smart Account و مجوز صادراتی مربوط لازم است.
C8000-HSEC=پارتنامبر Spare برای افزودن HSEC به همین شاسی؛ فعالسازی و انطباق سریال و قرارداد باید بررسی شود.
C8000-HSEC-DNAبهصورت همراه L-DNA-C8300 درج میشود؛ ظرفیت رمزنگاری را طبق استحقاق و محدودیت سختافزار توسعه میدهد.
A-FLEX-3پارتنامبر مادر سفارش مجوزهای مکالمه؛ CUBE حداقل DNA Essentials و SRST حداقل DNA Advantage میخواهد. ظرفیت نشست یا کاربر و زیرپارتنامبر هنگام سفارش مشخص میشود.
DNA-C-T3-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت ابری، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T3-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت ابری، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-C-T3-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت ابری، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T3-A-3YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت داخل سازمان، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T3-A-5YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت داخل سازمان، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
DNA-P-T3-A-7YSD-WAN و مسیریابی پیشرفته با مدیریت داخل سازمان، همراه Network Advantage دائمی؛ Tier 3 تا ۱۰ Gbps یکطرفه / ۲۰ Gbps تجمیعی. ظرفیت لایسنس، سرعت واقعی دستگاه را تضمین نمیکند.
ST-REQUEST-PERMANENTدرخواست بررسی و تأمین لایسنس دائمی برای همین مدل و قابلیت موردنیاز. ST-REQUEST-PERMANENT شناسه داخلی استعلام است؛ پارتنامبر سازنده نیست. امکان ارائه، سطح قابلیت، روش فعالسازی و پارتنامبر رسمی پس از بررسی مدل و نسخه نرمافزار تأیید میشوند. اشتراکها و خدمات پشتیبانی ممکن است مدتدار باشند.
مشاهده همه PSUها در بخش ماژولها و استعلام مستقل
دستگاه: C8300-2N2S-4T2X · مدل مبنا: C8300-2N2S-4T2X
دو پاور پیشفرض؛ گزینه 1000W برای PoE است. Spare PID جدول سازنده جدا بررسی شود. تعداد موردنیاز، پاورهای همراه دستگاه، AC/DC، جهت هوا و بار PoE باید جدا تطبیق داده شوند.
پاور و دستگاه دو ردیف جدا با قیمت و تعداد مستقل خواهند بود. تعداد نهایی را در لیست استعلام بررسی کنید.
| PSU — پارتنامبر | توان و محدودیت | جزئیات |
|---|---|---|
| PWR-CC1-650WAC | 650 W · AC طبق راهنمای شاسی نسخه نرمافزار و توان موردنیاز مطابق راهنمای دستگاه بررسی شود. در جدول سازنده، Spare مدل 1000WAC-P با PWR-CC1-1000WAC= آمده است؛ SKU درخواست و برچسب تأمین کنترل شود. | اطلاعات و استعلام مستقل PSU |
| PWR-CC1-1000WAC-P | 1000 W · AC طبق راهنمای شاسی نسخه نرمافزار و توان موردنیاز مطابق راهنمای دستگاه بررسی شود. در جدول سازنده، Spare مدل 1000WAC-P با PWR-CC1-1000WAC= آمده است؛ SKU درخواست و برچسب تأمین کنترل شود. | اطلاعات و استعلام مستقل PSU |
| PWR-CC1-650WDC | 650 W · DC طبق راهنمای شاسی نسخه نرمافزار و توان موردنیاز مطابق راهنمای دستگاه بررسی شود. در جدول سازنده، Spare مدل 1000WAC-P با PWR-CC1-1000WAC= آمده است؛ SKU درخواست و برچسب تأمین کنترل شود. | اطلاعات و استعلام مستقل PSU |
ماتریس رسمی و محدودیتهای سازگاری Cisco · بازبینی: 2026-10-17
مشاهده همه Moduleها در بخش ماژولها و استعلام مستقل
دستگاه: C8300-2N2S-4T2X · مدل مبنا: C8300-2N2S-4T2X
این فهرست تطبیق قطعه با میزبان است؛ اشغال همزمان اسلاتها، آداپتور، DSP، پاور، مجوز و حالت نرمافزار باید در BOM تأیید شود. انتخاب قطعات به معنی تأیید همزمان کل پیکربندی نیست؛ اسلات آزاد، carrier/adapter، DSP، نسخه و حالت IOS XE/SD-WAN/IOS XR و مجوزها باید بررسی شوند.
ماژول و دستگاه دو ردیف جدا با قیمت و تعداد مستقل خواهند بود. تعداد نهایی را در لیست استعلام بررسی کنید.
| Module — پارتنامبر | اسلات و محدودیت | جزئیات |
|---|---|---|
| NIM-ES2-4 | 4x 1G Layer 2 LAN NIM ISR: 3.15+؛ Catalyst: 17.3.2+ | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-ES2-8 | 8x 1G Layer 2 LAN NIM ISR: 3.15+؛ Catalyst: 17.3.2+ | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-ES2-8-P | 8x 1G Layer 2 LAN / PoE NIM ISR: 3.15+؛ Catalyst: 17.3.2+ PoE نیازمند منبع تغذیه مناسب و کنترل بودجه توان است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-1X | 1x 1G/10G SFP/SFP+ WAN NIM 17.3.2 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-2T | 2x 100M/1G RJ45/SFP dual-mode NIM 17.6.1 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-1M | 1x 1G/2.5G RJ45 / 90W UPOE NIM 17.6.1 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-4X | 4x 1G/10G LAN/WAN; two ports optional L3 NIM 17.11.1 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-8T | 8x 10M/100M/1G LAN/WAN NIM 17.11.1 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-NIM-8M | 8x 100M/1G/2.5G LAN/WAN / PoE NIM 17.12.2 C-NIM-4X روی 8200 پشتیبانی نمیشود. کارت LANWAN با یک لینک 10G به backplane متصل است؛ مجموع نرخ پورتها برابر ظرفیت backplane نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-SM-16P4M2X | 16x1G + 4x2.5G + 2x10G SM-X طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پاور PoE و محدودیت تعداد/عرض اسلات بررسی شود؛ C-SM و SM-X نسلهای قابل جایگزینی فرض نمیشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-SM-40P8M2X | 40x1G + 8x2.5G + 2x10G SM-X double-wide طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پاور PoE و محدودیت تعداد/عرض اسلات بررسی شود؛ C-SM و SM-X نسلهای قابل جایگزینی فرض نمیشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2FXO | 2x FXO NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4FXO | 4x FXO NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2FXSP | 2x FXS P revision NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4FXSP | 4x FXS P revision NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2FXS/4FXOP | 2x FXS + 4x FXO P revision NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4E/M | 4x E&M NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2BRI-NT/TE | 2x BRI NT/TE voice NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4BRI-NT/TE | 4x BRI NT/TE voice NIM 17.3.2+ DSP برای packetization در ماژول داخلی است؛ PVDM اضافه برای همین عملکرد فرض نشود. مجوز UC و کنترلر تماس جدا بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-8FXS/12FXO | 8x FXS + 12x FXO SM-X ISR: 16.7.1+؛ Catalyst: 17.3.2+ DSP داخلی؛ کابل RJ21/پنل ترمینال و مجوز و کنترلر تماس باید جدا تعیین شوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-16FXS/2FXO | 16x FXS + 2x FXO SM-X ISR: 16.7.1+؛ Catalyst: 17.3.2+ DSP داخلی؛ کابل RJ21/پنل ترمینال و مجوز و کنترلر تماس باید جدا تعیین شوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-24FXS/4FXO | 24x FXS + 4x FXO SM-X ISR: 16.7.1+؛ Catalyst: 17.3.2+ DSP داخلی؛ کابل RJ21/پنل ترمینال و مجوز و کنترلر تماس باید جدا تعیین شوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-72FXS | 72x FXS SM-X double-wide ISR: 16.7.1+؛ Catalyst: 17.3.2+ DSP داخلی؛ کابل RJ21/پنل ترمینال و مجوز و کنترلر تماس باید جدا تعیین شوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| PVDM4-32 | 32 nominal low-complexity voice DSP channels Motherboard ISC / T1-E1 NIM DSP slot طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN فقط در جایگاه DSP روی NIM-MFT سازگار برای TDM؛ نصب مستقیم روی مادربرد این روتر مجاز فرض نشده است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-PVDM-32 | 32 nominal DSP channels / IP media NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پردازش IP media؛ جایگزین PVDM روی NIM-MFT برای خاتمه TDM نیست. ظرفیت Codec و مجوز بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| PVDM4-64 | 64 nominal low-complexity voice DSP channels Motherboard ISC / T1-E1 NIM DSP slot طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN فقط در جایگاه DSP روی NIM-MFT سازگار برای TDM؛ نصب مستقیم روی مادربرد این روتر مجاز فرض نشده است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-PVDM-64 | 64 nominal DSP channels / IP media NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پردازش IP media؛ جایگزین PVDM روی NIM-MFT برای خاتمه TDM نیست. ظرفیت Codec و مجوز بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| PVDM4-128 | 128 nominal low-complexity voice DSP channels Motherboard ISC / T1-E1 NIM DSP slot طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN فقط در جایگاه DSP روی NIM-MFT سازگار برای TDM؛ نصب مستقیم روی مادربرد این روتر مجاز فرض نشده است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-PVDM-128 | 128 nominal DSP channels / IP media NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پردازش IP media؛ جایگزین PVDM روی NIM-MFT برای خاتمه TDM نیست. ظرفیت Codec و مجوز بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| PVDM4-256 | 256 nominal low-complexity voice DSP channels Motherboard ISC / T1-E1 NIM DSP slot طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN فقط در جایگاه DSP روی NIM-MFT سازگار برای TDM؛ نصب مستقیم روی مادربرد این روتر مجاز فرض نشده است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-PVDM-256 | 256 nominal DSP channels / IP media NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN پردازش IP media؛ جایگزین PVDM روی NIM-MFT برای خاتمه TDM نیست. ظرفیت Codec و مجوز بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-PVDM-500 | 768 nominal low-complexity DSP channels SM-X 3.16.1+ / Catalyst 17.3.2+ حداقل 8GB RAM؛ حداکثر 2 کارت و سقف پلتفرم 1000 کانال طبق جدول ۵ سازنده؛ سقف واقعی Codec/Transcoding ممکن است پایینتر باشد. فقط IP media. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-PVDM-1000 | 1024 nominal low-complexity DSP channels SM-X 3.16.1+ / Catalyst 17.3.2+ حداقل 8GB RAM؛ حداکثر 2 کارت و سقف پلتفرم 2000 کانال طبق جدول ۵ سازنده؛ سقف واقعی Codec/Transcoding ممکن است پایینتر باشد. فقط IP media. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-PVDM-2000 | 2048 nominal low-complexity DSP channels SM-X 3.16.1+ / Catalyst 17.3.2+ حداقل 8GB RAM؛ حداکثر 2 کارت و سقف پلتفرم 4000 کانال طبق جدول ۵ سازنده؛ سقف واقعی Codec/Transcoding ممکن است پایینتر باشد. فقط IP media. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-PVDM-3000 | 3080 nominal low-complexity DSP channels SM-X 3.16.1+ / Catalyst 17.3.2+ حداقل 8GB RAM؛ حداکثر 2 کارت و سقف پلتفرم 6000 کانال طبق جدول ۵ سازنده؛ سقف واقعی Codec/Transcoding ممکن است پایینتر باشد. فقط IP media. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-1MFT-T1/E1 | 1x T1/E1 multiflex voice/data NIM + PVDM4 for voice 3.10+ / Catalyst 17.3.2+ Voice/TDM نیازمند PVDM4 مناسب روی NIM است؛ حالت data به DSP صوتی نیاز ندارد. کابل و خط اپراتور جدا است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2MFT-T1/E1 | 2x T1/E1 multiflex voice/data NIM + PVDM4 for voice 3.10+ / Catalyst 17.3.2+ Voice/TDM نیازمند PVDM4 مناسب روی NIM است؛ حالت data به DSP صوتی نیاز ندارد. کابل و خط اپراتور جدا است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4MFT-T1/E1 | 4x T1/E1 multiflex voice/data NIM + PVDM4 for voice 3.10+ / Catalyst 17.3.2+ Voice/TDM نیازمند PVDM4 مناسب روی NIM است؛ حالت data به DSP صوتی نیاز ندارد. کابل و خط اپراتور جدا است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-8MFT-T1/E1 | 8x T1/E1 multiflex voice/data NIM + PVDM4 for voice 3.10+ / Catalyst 17.3.2+ Voice/TDM نیازمند PVDM4 مناسب روی NIM است؛ حالت data به DSP صوتی نیاز ندارد. کابل و خط اپراتور جدا است. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-1CE1T1-PRI | 1x channelized E1/T1 / ISDN PRI voice/data NIM + PVDM4 for voice طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN نسخه CE علاوه بر channelized data و G.703، از packet voice هم پشتیبانی میکند؛ Voice نیازمند PVDM4 روی NIM و مجوز UC است. تفاوت MFT/CE و حالت نرمافزار باید بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2CE1T1-PRI | 2x channelized E1/T1 / ISDN PRI voice/data NIM + PVDM4 for voice طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN نسخه CE علاوه بر channelized data و G.703، از packet voice هم پشتیبانی میکند؛ Voice نیازمند PVDM4 روی NIM و مجوز UC است. تفاوت MFT/CE و حالت نرمافزار باید بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-8CE1T1-PRI | 8x channelized E1/T1 / ISDN PRI voice/data NIM + PVDM4 for voice طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN نسخه CE علاوه بر channelized data و G.703، از packet voice هم پشتیبانی میکند؛ Voice نیازمند PVDM4 روی NIM و مجوز UC است. تفاوت MFT/CE و حالت نرمافزار باید بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2BRI-S/T | 2x BRI S/T data NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4BRI-S/T | 4x BRI S/T data NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-1T | 1x Smart Serial WAN NIM طبق مدل در ماتریس ISR؛ Catalyst 17.3.2+ کابل DTE/DCE و clocking باید تعیین شود؛ X.25 یا Bisync روی NIM فرض نشود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-2T | 2x Smart Serial WAN NIM طبق مدل در ماتریس ISR؛ Catalyst 17.3.2+ کابل DTE/DCE و clocking باید تعیین شود؛ X.25 یا Bisync روی NIM فرض نشود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4T | 4x Smart Serial WAN NIM طبق مدل در ماتریس ISR؛ Catalyst 17.3.2+ کابل DTE/DCE و clocking باید تعیین شود؛ X.25 یا Bisync روی NIM فرض نشود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-16A | 16-port asynchronous console server NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN کاربرد terminal server و OOB؛ کابل breakout و pinout تجهیزات مقصد تعیین شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-24A | 24-port asynchronous console server NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN کاربرد terminal server و OOB؛ کابل breakout و pinout تجهیزات مقصد تعیین شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| SM-X-64A | 64-port asynchronous console server SM-X طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN کاربرد terminal server و OOB؛ کابل breakout و pinout تجهیزات مقصد تعیین شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-VAB-A | VDSL2 / ADSL Annex A NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN Annex، نوع سرویس و مد کاری اپراتور باید مشخص شود؛ A/B/M معادل نیستند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-VA-B | VDSL2 / ADSL Annex B NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN Annex، نوع سرویس و مد کاری اپراتور باید مشخص شود؛ A/B/M معادل نیستند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-VAB-M | VDSL2 / ADSL Annex M NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN Annex، نوع سرویس و مد کاری اپراتور باید مشخص شود؛ A/B/M معادل نیستند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-4SHDSL-EA | 4-pair G.SHDSL EFM/ATM NIM طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN Annex، نوع سرویس و مد کاری اپراتور باید مشخص شود؛ A/B/M معادل نیستند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEA-EA | LTE Advanced PIM / Europe and North America PIM 17.3.2 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEA-LA | LTE Advanced PIM / APAC and LATAM PIM 17.3.2 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEAP18-GL | LTE Cat18 PIM / Global PIM 17.3.2 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEA7-NA | LTE Cat7 PIM / North America PIM 17.12.1 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEA7-JP | LTE Cat7 PIM / Japan PIM 17.12.1 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-LTEA7-EAL | LTE Cat7 PIM / EMEA/APAC/LATAM PIM 17.12.1 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-5GS6-GL | 5G Sub-6 PIM PIM 17.3.2 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| P-5GS6-R16SA-GL | 5G Sub-6 Release16 SA PIM PIM 17.12.1 باندهای اپراتور، Region، آنتن و Firmware مودم جدا تأیید شود؛ سازگاری شاسی به معنی تأیید شبکه اپراتور نیست. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-LTEA-EA | LTE Advanced NIM / Europe and North America NIM 16.3.2+؛ Catalyst 17.3.2+ Region و باند LTE و آنتن و Firmware بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| NIM-LTEA-LA | LTE Advanced NIM / APAC and LATAM NIM 16.3.2+؛ Catalyst 17.3.2+ Region و باند LTE و آنتن و Firmware بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| C-SM-NIM-ADPTR | Two-NIM adapter for Catalyst SM slot SM-X طبق مدل روتر و حالت IOS XE/SD-WAN فقط آداپتور است؛ ماژول NIM جدا سفارش داده میشود. تعداد و نوع NIM مجاز روی آداپتور باید بررسی شود. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| UCS-E160S-M3/K9 | UCS E-Series single-wide server SM-X 17.3.2+ RAM، دیسک، هایپروایزر، پاور و entitlement جدا مشخص میشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| UCS-E180D-M3/K9 | UCS E-Series double-wide server SM-X double-wide 17.3.2+ RAM، دیسک، هایپروایزر، پاور و entitlement جدا مشخص میشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| UCS-E1120D-M3/K9 | UCS E-Series double-wide server SM-X double-wide 17.3.2+ RAM، دیسک، هایپروایزر، پاور و entitlement جدا مشخص میشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
| UCS-E1100D-M6 | UCS E-Series M6 double-wide server SM-X double-wide 17.11.1+ RAM، دیسک، هایپروایزر، پاور و entitlement جدا مشخص میشوند. | اطلاعات و استعلام مستقل ماژول |
ماتریس رسمی و محدودیتهای سازگاری Cisco · بازبینی: 2026-10-17